Niniejsze opracowanie składa się z części ogólnej, która dotyczy umów najczęściej zawieranych pomiędzy podmiotami funkcjonującymi w branży mody i odnosi się do podstawowych oraz uniwersalnych zagadnień dla takich stosunków prawnych.

Kolejne rozdziały podzielone zostały tematycznie i dotyczą kolejnych etapów procesu twórczego w branży mody tj. od projektowania i produkcji, przez tworzenie marki i marketing, aż po sprzedaż produktu finalnego. Wykorzystując bogaty know-how i unikając skomplikowanej terminologii, zespół prawników kancelarii Snażyk Korol Mordaka sp.k. chciałby zaprezentować Wam kluczowe wskazówki, które wcielone w życie w Waszej działalności rozwieją dotychczasowe wątpliwości – a przede wszystkim pomogą uniknąć wielu kłopotów w przyszłości.

Celem niniejszej publikacji jest przybliżanie i próba wyjaśnienia aktualnych problemów, z którymi spotykamy się, świadcząc profesjonalną pomoc prawną. Snażyk Korol Mordaka sp. k. w treści publikacji nie opisuje całościowo stanu faktycznego oraz prawnego związanego z jej tematem, nie świadczy pomocy prawnej i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje jakichkolwiek działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. W celu uzyskania wyczerpujących informacji lub porady prawnej, prosimy o kontakt z Kancelarią.