Kancelaria Snażyk Korol Mordaka sp.k. specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem rynku kapitałowego, venture capital i private equity, jak również branżą kreatywną oraz nowymi technologiami i IT.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne dla instytucji technologicznych, finansowych, towarzystw funduszy inwestycyjnych, funduszy inwestycyjnych, startupów oraz podmiotów poszukujących wsparcia przy zawieraniu transakcji i przekształceniach własnościowych. Posiadamy także doświadczony zespół specjalizujący się w prawie własności intelektualnej oraz w prawie mody. Wspieramy również podmioty z sektora nowych technologii, które wprowadzają innowacyjne produkty i rozwiązania. Obsługujemy m.in. liczne transakcje związane z szeroko pojętym rynkiem nowych technologii (SaaS, e-commerce oraz technologii mobilnych i fintech).

Niezależnie od działalności doradczej na rynku usług finansowych i biznesowych, kancelaria od 2017 r. prowadzi procesy sądowe w przedmiocie zwalczania nieuczciwych postanowień w umowach kredytów udzielanych w CHF.